Energiaturg.ee läheb elektriautoga Eesti tuurile

Energiaturg.ee Eesti tuuril

Sõltumatu elektripakettide võrdlusportaal Energiaturg.ee sõidab 16. septembrist kuni 23. oktoobrini elektriautol Mitsubishi i-MiEV mööda Eestit ja vastab kõikides maakonnakeskustes era- ja äritarbijatele elektriostu puudutavatele praktilistele küsimustele ning tutvustab võimalusi elektrikulude optimeerimiseks.

Igas maakonnakeskuses korraldavad Energiaturg.ee spetsialistid koostöös majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ning maakondlike arenduskeskustega (MAK-idega) ühe päeva jooksul tasuta infoseminari “Äritarbija nutikas elektriost”, mis on mõeldud kohalikele ettevõtjatele ja omavalitsuste esindajatele. Seminaril räägitakse elektrienergia tarbimisandmete analüüsimisest, elektriostu õigest ajastamisest, sobiva lepingutüübi valimisest, pakkumiste võrdlemisest ning kõige olulisematest lepingutingimustest. Samuti jagatakse avaliku sektori äritarbijatele nõu elektri riigihangete olulisemate aspektide kohta.

Seminaride toimumisajad ja -kohad:

Kuupäev Asukoht
16. september  Rapla
 17. september  Pärnu
 19. september  Haapsalu
 23. september  Viljandi
 26. september  Paide
 30. september  Tartu
 1. oktoober Jõgeva
 7. oktoober Võru
 8. oktoober Põlva
 9. oktoober  Valga
 14. oktoober  Kuressaare
 15. oktoober  Kärdla
 22. oktoober  Jõhvi
 23. oktoober  Rakvere

Lisainfo ja seminarile registreerumine veebilehelt http://energiaturg.ee/seminarid/

Sõiduvahendiks on Energiaturg.ee eksperdid valinud elektriteemadega elektrienergia valdkonnas tegutsevale ettevõttele kohaselt säästliku ja mugava elektriauto Mitsubishi i-MiEV Silberautolt, mis pakub turvalist ning keskkonnasõbralikku transpordilahendust nii ettevõtetele kui eraisikutele.

Allikas: http://www.autonet.ee/uudised/paevauudised/58018