Tutvustus

Energiaturg OÜ (Energiaturg.ee) asutati 2012. aastal tarkvaraettevõtte Helmes, advokaadibüroo GLIMSTEDT ja kinnisvarainvesteeringuid juhtiva ettevõtte Capital Mill poolt. Tänaseks on ettevõtte ainuomanikud pikaajalised töötajad Kaspar Sari ja Pirmin Tamm. Energiaturg.ee alustas keskendumisega eratarbijatele, olles Eestis esimene sõltumatu elektrihindade võrdlusportaal, kus tarbijad said kiiresti ja mugavalt valida endale sobiva energiapaketi ja sõlmida soovitud teenusepakkujaga lepingu.

Alates 2014. aastast on ettevõtte fookus olnud äritarbijatel, eesmärgiga aidata ettevõtetel hoida kokku energiakuludelt, kasutades jätkusuutlikumaid tehnoloogiaid ja nutikaid lahendusi ning investeerides klientide energialahendustesse. Laialdane kogemus energiavaldkonnas ja partnerite pikaajaline tegutsemine kinnisvarainvesteeringute turul andis uue tõuke jätkuvaks kasvuks – ettevõte investeerib kasvupotentsiaaliga infrastruktuuri, energia- ja kinnisvarasektori ettevõtetesse ning finantseerib ettevõtete väljaoste.

Alates 2008. aastast on emaettevõttes tehtud üle Baltikumi kokku koguväärtuses ca 250 miljonit eurot investeeringuid. Energiaturg OÜ panustab tugevalt kontsernisisesele koostööle ja meeskondliku ekspertkogemuse arendamisele, et luua üheskoos valdkonnas edasiviivaid muutusi ja tagada investeeringute tootlikkus.

Energiaturg OÜ suurimad arendus- ja haldusprojektid:

  • Üle 20 alajaama, mille kaudu pakutakse elektrivõrguteenust ja soodsat elektrihinda rohkem kui 20le suurtarbijale Eestis
  • Eestis suuruselt kolmanda gaasivarustuse ja -võrgu haldamine
  • CHP-jaama ehitamine Võhma linna jaoks
  • Tallinna suurima veekeskuse reoveepuhastusjaama rajamine
  • Ühe Eesti suurima kinnisvaraportfelli hoonete energiamajanduse juhtimine
  • Üle 25 päikesepargi hoonete katusel

2022. aasta alguseks võõrandas Energiaturg OÜ kõik seotud tütarettevõtted, pikaajalised suuromanikud müüsid osalused väikeosanikele ning ettevõte keskendus edaspidi ainult suurettevõtete elektrikulude kontrolli all hoidmisele.

Hea koostööpartner!

Aitame Sul välja töötada personaalse ostustrateegia vastavalt Sinu ettevõtte tarbimisprofiilile ja huvidele ning säästa sellega Sinu raha, aega ja närve.

Edasiviivate kohtumisteni!

Saame kokku