Optimeerime Sinu elektrihindu
ja hajutame riske

Oleme aidanud ettevõtetel säästa elektrikuludelt kuni 15%.

Avatud elektriturul tegutseb aktiivselt üle 10 elektrimüüja, igaüks oma strateegiaga. See on Sinu võimalus säästa oma raha, aega ja närve – oleme igapäevaselt kursis turul toimuvaga ja aitame Sul saavutada parima elektrihinna, töötades välja personaalse ostustrateegia vastavalt Sinu ettevõtte tarbimisprofiilile ja huvidele.

Oleme tänaseks aidanud üle 200 GWh kogumahuga ettevõtetel säästa elektrikuludelt kuni 15%. Elektrihindu mõjutavad enim lepingu sõlmimise hetk, tarbimisprofiil ja -maht ning lepingu perioodi kestvus. Omame järjepidevat ülevaadet elektri börsi- ja tuletistehingute hindadest, hüdroreservuaaride tasemest, Sinu elektrihinda mõjutavatest ilmaennustustest, toorme- ja saastekvootide hindadest, tootmisvõimsustest ja piiriüleste elektrikaablite remonditöödest.  Jälgime igapäevaselt turul toimuvat ja optimeerime kõiki olulisi tegureid Sinu parima elektrihinna saavutamiseks.

Meist on suurim kasu kindlasti kuni 2 GWh klientide puhul, kus võit saavutatakse just oskusliku grupeerimise ja ajastamise näol.

Teenuse sisu

  • Jälgime tulevikutehingute hindasid ja leiame marginaali konkursi kaudu Sinu tarbimisiseloomule soodsaima elektrimüüja
  • Optimeerime riske ja hajutame elektrihindade fikseerimised pikema perioodi peale
  • Soovitame lepingu perioodi pikkust olenevalt turuolukorrast
  • Võimalusel grupeerime sarnaste tarbimisprofiilidega ettevõtted eesmärgiga saavutada mastaabiefekti kaudu soodsam hind

100+ GWh

Meie hallatav portfell

27 GWh

Suurima mahuga klient

5 %

Soodsam hind turu keskmisest

100+

Erinevat klienti

1

Viime elektrimüüjate seas läbi hanke soodsaima marginaali leidmiseks just Sinu ettevõtte tarbimisprofiili ja vajadusi arvestades ning võimalusel grupeerime oma portfelli ettevõtteid parema tulemuse saavutamiseks (keskmine marginaal, mis tuleks fikseeritud lepingute puhul puhtale elektrihinnale otsa liita on 4 €/MWh)

2

Jälgime elektribörse ja neid mõjutavaid tegureid, et soodsatel ajahetkedel osade kaupa Sinu elektrihind fikseerida, mille läbi hajutame riske ning kõrvaldame hinnatipud (fikseerime hinnad kuni viies jaos)

3

Sinu elektrileping hakkab kokkulepitud kuupäevast kehtima ning edaspidi ei pea Sina muretsema, kas leping on sõlmitud ja hind õiglane, kuna Meie hoolitseme Sinu eest jooksvalt

Hea koostööpartner!

Aitame Sul välja töötada personaalse ostustrateegia vastavalt Sinu ettevõtte tarbimisprofiilile ja huvidele ning säästa sellega Sinu raha, aega ja närve.

Edasiviivate kohtumisteni!

Võta ühendust

Koostöö kasud

  • Rahaline võit tänu soodsamale elektrimüüjale, hindade fikseerimisele soodsatel ajahetkedel ja võimalusel grupiostule
  • Aja- ja närvikulu võit – ettevõte saab keskenduda oma põhitegevusele
  • Sinu usaldusväärne partner – jälgime igapäevaselt turul toimuvat ja hoiame Sinu elektrikulud kontrolli all