Investeerime ettevõtete tulevikku

Finantseerime ja aitame infrastruktuuri, energia- ning kinnisvarasektori ettevõtetel kasvada – usume, et uuenduslike tehnoloogiate ja pikaajaliste kogemuste sünergias sünnib rohkem.

Investeerime eelistatult kasvule suunatud infrastruktuuri, energia- ja kinnisvarasektori ettevõtetesse ning finantseerime ettevõtete väljaoste. Tagame tootlikkuse kasvu läbi uuenduslike tehnoloogiate kaasamise ja süsteemse juhtimise, toetades igapäevaselt ettevõtete juhtkondi oluliste otsuste tegemisel.

Oleme varasemalt keskendunud kinnisvarasektorile ja alates 2008. aastast on meie kontsernis tehtud üle Baltikumi kokku investeeringuid koguväärtuses üle 300 miljoni euro. Jätkuvat kasvu ka infrastruktuuri ja energiasektoris toetab meeskonna pikaajaline kogemus panganduse, kinnisvara ja energia valdkonnas ning tugev koostööpartnerite võrgustik.

Tahame luua edasiviivaid muutusi ja rakendada julgemalt uuenduslikke energiatehnoloogiaid, et aidata ambitsioonikatel ettevõtetel saavutada oma parim kasvupotentsiaal. Meid kannavad edasi julged otsused, eesmärgistatud tegutsemine ja järjekindlus – see on see, mis aitab Sinu ettevõttel efektiivselt õiges suunas liikuda!

Edasiviivate kohtumisteni!

Saame kokku