Ministeerium otsib hankega elektrituru avanemise brošüürikoostajat

NB! Sama sise- ja majandusuudistes.

TALLINN, 4. oktoober, BNS – Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium kuulutas välja riigihanke elektrituru avanemist tutvustava brošüüri koostamiseks ja trükkimiseks.

Trükis peab olema lihtsa ja arusaadava ülesehitusega ning kajastama kodutarbijale elektrituru avanemisega seonduvat informatsiooni. See peab olema sobilik ka otsepostina kõikidele Eesti eraisikutele postitamiseks.

Brošüüri eesmärk on tõsta elektritarbijate teadlikkust elektrituru avanemisest tuleva aasta alguses, sealhulgas peab trükis edastama praktilist informatsiooni, mida elektritarbijad elektrituru avanemisel tegema peavad ja teha saavad ning miks on nimetatud muutused vajalikud.

Pakkuja on kohustatud koordineerima trükise koostamist ja tekstide valmimist, toimetama tekstid etteantud allikate ja materjalide põhjal, tõlkima materjali vene keelde, leidma ja/või looma illustreeriva materjali, kujundama ja küljendama ning koordineerima infomaterjali trükkimise.

Infotrükise formaat peab olema A5, maht kokku 16 lehekülge, see peab olema valmistatud keskkonnasõbralikust paberist ja klammerdatud ning tiraaž peab olema 600 000 eksemplari. Trükis peab olema poole ulatuses eesti ja poole ulatuses vene keeles.

Hanke eeldatav maksumus on 28 000 eurot. Pakkumisi riigihankel osalemiseks ootab majandus- ja kommunikatsiooniministeerium 8. oktoobril kella 15-ni.

Vaata Uudis arhiivi. Postitatud rubriiki Elektri turg. Talleta püsiviide.