Ettevõtte rolli lisamine Energiaturg.ee iseteeninduses

Juhul, kui te olete mõne juriidilise isku juhatuse liige, kes võib kõikides tegevustes ettevõtet või asutust esindada, siis on Teil võimalik meie portaalis lisada oma erakonto külge ka juriidilise isiku konto.
Selleks on vaja teada õiget registrikoodi (tehakse päring Äriregitrisse), ning juriidilise asukoha andmeid ja kontakte (lepingu sõlmimiseks vajalikud).
Alljärgnevalt on lisatud juhised, kuidas endaga seotuid ettevõtteid Energiaturg.ee iseteeninduses lisada.

 

Energiaturg.ee iseteenindusse sisse logimine

Iseteenindussse sisenemiseks logige sisse Energiaturg.ee esilehel üleval paremal olevast nupust “Sisene iseteenindusse” või aadressilt https://app.energiaturg.ee/login.

Energiaturg.ee iseteenindus

Esmakordsel sisselogimisel on vajalik ID kaardi, Mobiil ID või pangalinkidega autentimine. Hiljem on iseteeninduses võimalik luua omale ka kasutajatunnus ja parool, millega edaspidi võimalik samuti sisse logida.

Ettevõtte või mõne muu juriidilise isiku rolli lisamine:

  1. Olles iseteenindusse sisse loginud, valida kasutaja menüüs “Seaded” ning seadete lehel liikuda sektsioonini, mille nimi on “Minuga seotud ettevõtted”.
    minuga seotud ettevõtted
  2. Sisestage oma ettevõtte või asutuse registrikood ning vajutage nuppu “Lisan”, misjärel süsteem teostab päringu Äriregistrisse juhatuse liikme õiguste kontrollimiseks. Kui õigused on olemas, kuvab süsteem ettevõtte nime koos kolme tühja väljaga.
  3. Täitke ettevõttega seotud kohustuslikud infoväljad (Aadress; Telefon; E-post).
  4. Kui eelnevad toimingud on tehtud, liikuge lehe jalusesse ning vajutage nuppu “Salvesta muudatused”.
  5. Kui ettevõtte või asutuse lisamine ning muudatuste salvestamine õnnestus, ilmub vastava ettevõtte või asutuse roll lehe üleval paremal olevasse rollivalikusse.
    Rollivalik
  6. Valides rollivalikust ettevõtte või asutuse rolli, kuvatakse Teile pakkumisi vastavalt valitud rolli tarbimisele ning on võimalik pakkumistega ka lepingut sõlmida.