Tooda ise elektrit ja saad hinnavõidu aastakümneteks!

Elektri tootmine olukorras, kus elektrienergia hinnad aina kallinevad, toob kasu ja kulude kokkuhoiu lausa aastakümneteks.

Päikeseenergia kasutamine on selleks suurepärane lahendus, kuna:

  • Päikeseenergia on tasuta, ammendamatu ja saadav kõikjal
  • Päikeseenergia on keskkonnasäästlik ja tootmine ei ole mürarikas
  • Tootes ise elektrienergiat, säästate ja külmutate hinnad aastakümneteks
  • Kvaliteetsete tootmissüsteemide potentsiaalne eluiga on üle 30 aasta

Pakume Sulle terviklikku lahendust, mis sisaldab päikesepaneele, võrguinvertereid, paneelide paigalduskomplekti, paneelide võrku ühendamist ja paigaldust ning vajalike dokumentide vormistamist ja esitamist kas mikro- või pisitootjana.

Pakutavate terviklahenduste puhul kehtib tehasegarantii inverteril 5 aastat ja päikesepaneelidel 10 aastat. Peale selle kaasneb päikesepaneelide ostuga ka 26-aastane võimsuse kahanemise garantii. Kõik tooted on Saksamaa kvaliteettoodang.

Päikesejälgijad

Päikesejälgimissüsteemid on päikesepaneelid, mis tagavad päikeseenergia maksimaalse kasutamise, pööreldes ja leides suuna, kust tuleb tugevaim valguskiirgus.

Kuna päikesepaneelide füüsilise sooritusvõime piir on põhimõtteliselt saavutud, näitavad erinevad testid, et võrreldes fikseeritud süsteemiga annab kaheteljeline jälgimissüsteem vähemalt 40% parema tulemuse ning praktika on näidanud kuni 60%-list kasulikkust!

Päikesejälgija alustab tootmist varem ja lõpetab hiljem kui statsionaarne süsteem – spetsiaalsed MLD valguskiirguse tugevuse sensorid otsivad üles suuna, kust tuleb tugevaim valguskiirgus. Süsteem kasutab efektiivselt ära ka peegelduva ja hajuva valguse.

Erinevate päikesesüsteemide tasuvusaeg on orineteeruvalt 10 aastat.

Talleta püsiviide.